Увага! Акція!

Конференція дистриб’юторів Lidea

   1 жовтня 2020 року у Києві компанія Lidea провела конференцію дистриб’юторів ТОВ «Євраліс Семенс Україна». Під час заходу була презентована нова компанія, її місія, візія, плани розвитку, а також комерційна політика.
   Як і заявлялось раніше, у сезоні 2020-2021 продуктові бренди «Євраліс» та «Коссад»продовжуватимуть свій розвиток на ринку України, а сам процес об’єднання компаній триватиме ще щонайменше два роки.
Бажаємо нам усім — команді та клієнтам Lidea — успіхів у нашій співпраці! Lidea — це свіжі рішення для сільського господарвства.

ДЕНЬ ПОЛЯ

   10 вересня КОМПАНІЯ СЕРПЕНЬ разом з партнерами: Lidea Seeds Україна, «Август-Україна», «LIFE BioChem», ТОВ «Агронта». Провели навчання, та презентували найкращі рішення для максимально ефективного вирощування основних сільськогосподарських культур.
   Ми зростаємо та розвиваємось разом з нашими партнерами, тож прагнемо нових досягнень та здобутків для наших клієнтів.
   Кожен гектар сільськогосподарських угідь України, який знаходиться під нашим доглядом — це територія де наші партнери максимально ефективно застосовують усі агровиробничі прийоми, напрацьовані нашими експертами та підібрані саме для цього клієнта, та досягають рекордних врожаїв, створюють потужну інфраструктуру у сільскій місцевості! Водночас ми піклуємося про збереження природних ресурсів, та покращення екологічної ситуації у кожному куточку нашої країни!
   На нашому заході ми ділилися не тільки знаннями та навичками щодо вирощування та підбору сортів чи гібридів, а й практичними знаннями про ефективний менеджмент, маркетинг у с/г виробництві, та побудову ефективної стратегії розвитку свого підприємства!